9 Ogólnopolskie Warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych

utworzone przez | lut 10, 2020 | Aktualności, Archiwum | 0 komentarzy

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Matematyków działającego na Wydziale Fizyki Matematyki i Informatyki Politechniki Krakowskiej chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w organizowanych przez Nasze Koło już 9 Ogólnopolskich Warsztatach ze Statystyki i Analizy Danych.

Tegoroczna edycja jest planowana na 24-25 maja 2019 r.

Pierwsze warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych odbyły się w 2011 roku i od tej pory na stałe zagościły wśród wydarzeń organizowanych przez nasze koło matematyczne. Naszym celem jest rozwój osobisty każdego uczestnika. Chcielibyśmy, aby nadchodzące wydarzenie pozwoliło wszystkim uczestnikom poznać zastosowanie statystyki i analizy danych w praktyce. Ogólnopolskie Warsztaty ze Statystyki i Analizy Danych stanowią największe przedsięwzięcie SKNM PK od początku jego istnienia.

Pragniemy, aby Państwo zagościli na naszym warsztatach poprzez wygłoszenie prezentacji lub uczestnictwo w prelekcjach.

W tym roku zaszczycą nas swoją obecnością m.in:

– Dr inż. Bartosz Stawiarski – „Gospodarka amerykańska: tygrys czy bańka mydlana?”,


– Pan Michał Kowalczyk z Excellent Work – prelekcja + warsztaty – czyli z czym możemy się spotkać na rozmowie o pracę i co przydaje się w pracy analityka/planisty,


– Dr hab. Błażej Miasojedow – „Analiza danych w spektrometrii mas”,


– Pan Jaromir Dziula oraz Pan Jakub Szotek – „Fair Al: What happens when Al models are biased and how to avoid it” – firma HSBC,


– Dr inż. Daniel Grzonka – „Jak zbudować klasyfikator w 15 minut? Zastosowanie wybranych metod klasyfikacji nadzorowanej w bankowej kampanii marketingowej” ,


– Dr Grzegorz Wyłupek – „O testowaniu normalności'”,


– Pani Kinga Głąbińska – „Czy można przewidzieć cenę Bitcoina”.

W imieniu członków Naszego Koła serdecznie zapraszam na nasze wydarzenie.

W celu zgłoszenia uczestnictwa bardzo proszę u uzupełnienie formularza:
https://docs.google.com/…/1_DxdcbBnffaLhG9JD638yBIF2yV…/edit

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia dostępne są na facebook:
https://www.facebook.com/events/266016687679740/

oraz stronie internetowej Studenckiego Koła Naukowego Matematyków Politechniki Krakowskiej:https://sknm.pk.edu.pl/

Oktawia Targosz

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie. Hasło tegorocznej edycji to  PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE. NAUKA W PRZYSZŁOŚCI Widzimy się 18 maja 2019 r. (sobota) na Rynku Głównym ! SKNM PK spotkacie w...

FIZYKA Z PASJĄ

Szanowni Państwo, KN Kwark zaprasza na Konferencję Studenckich Kół Fizyków "Fizyka z Pasją", która odbędzie się 13.12.2018 r. w budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki przy ul. Podchorążych 1 w Krakowie w...

Kurs języka PYTHON !!!

Drodzy studenci !!! Serdecznie zapraszamy na darmowy kurs języka PYTHON. Kurs rozpocznie się 14.11.2018 r. w sali S1 (budynek GIL) o godz. 11:00. Zajęcia poprowadzi Pan dr  Adam Marszałek. Prosimy o przybycie...